Skip to main content

Grono Pedagogiczne

Weronika

Dubisie

Jestem osobą zaangażowaną, opiekuńczą, pełną ciepła i empatii. Praca z dziećmi jest dla mnie ogromną satysfakcją i spełnieniem. Próbuje stworzyć takie warunki pracy, aby każde z moich wychowanków mogło poczuć się w przedszkolu kochane, bezpieczne i radosne.

w.wisniewska@lm.edu.pl

Monika

4 – latki / dyrektor przedszkola

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłam studia wyższe z zakresu pracy socjalnej, pedagogiki przedszkolnej oraz zarządzania i marketingu w oświacie. Swoje życie zawodowe związałam z przedszkolem, ponieważ uważam, że jest to najważniejszy okres w życiu dziecka. Zorganizowana zabawa jest bowiem główną formą zdobywania wiedzy o świecie i sobie, nabywania umiejętności gwarantujących dobry start w szkole. W swojej pracy stawiam na różnorodność, innowacyjność w pracy z dzieckiem oraz wspieranie aktywności młodego człowieka.
Każdą wolną chwilę spędzam z książką , najchętniej szwedzkim kryminałem…

m.galjan@lm.edu.pl

Rafał

Dubisie / 3 – latki / wicedyrektor przedszkola

W przedszkolu Lauder-Morasha pracuję już 24 lata, w tym czasie miałem przyjemność prowadzić i organizować wiele warsztatów i projektów edukacyjnych we współpracy m.in. z Muzeum POLIN czy Fundacją Świat Na Wyciągnięcie Ręki. Pracując z dziećmi staram się rozwijać w nich empatię i szacunek do drugiej osoby. Poprzez wykorzystywanie w trakcie zajęć elementów muzyki, plastyki oraz techniki staram się rozbudzać i rozwijać ich wyobraźnię, a także uczyć cierpliwości w doskonaleniu swoich umiejętności. W wolnych chwilach poświęcam się tworzeniu muzyki i mediom wizualnym takim jak fotografia, film, grafika czy rysunek. Uwielbiam jeździć na rowerze i podnosić ciężarki. Umiem też robić naleśniki 🙂

r.krzysztoszek@lm.edu.pl

Iwona

5-latki / kodowanie na dywanie

Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną we Wszechnicy Polskiej – Wyższej Szkole w Warszawie. Praca z dziećmi dostarcza mi dużo radości i satysfakcji, a szczery ich uśmiech jest najlepszą motywacją do dalszej pracy. Jestem osobą opiekuńczą, otwartą, radosną, spontaniczną i pełną pomysłów.
W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swoich podopiecznych. Doceniam ich kreatywność i zaangażowanie, motywuję do samodzielności. Bardzo ważna jest dla mnie atmosfera – staram się aby zawsze była pełna ciepła, miłości i zrozumienia oraz szacunku.

i.roslon@lm.org.pl

Izabella

5-latki

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, nauk o rodzinie oraz absolwentką kursu przedszkolnego edukacji Montessori dla dzieci w wieku (0-3) i (3-6).

Szczególnie cenne jest dla mnie osobiste spotkanie z dzieckiem, oparte na szacunku, zrozumieniu i współpracy oraz wsparciu jego harmonijnego rozwoju.

Prywatnie jestem mamą Janka i Zuzi.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i dbać o swój rozwój fizyczny, psychiczny i duchowy.

i.jakubiuk@lm.org.pl

Anna

6 – latki

Jestem  pedagogiem wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Absolwentką Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem spełnionym pedagogiem, a praca z maluszkami daje mi ogromną radości. Wolne chwile spędzam aktywnie jeżdżąc na rowerze lub rolkach. Dużo spaceruję ze swoim psem. Moją fascynacją są także książki. Bez nich życie byłoby bardzo smutne. Uwielbiam czarną kawę i po godzinach piszę o niej rymy. Dużo fotografuję. Aparat towarzyszy mi niemal w każdym momencie życia. Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. Chciałabym tym zafascynować moich podopiecznych.

a.gajewska@lm.edu.pl

Tehila

6 – latki / kult. żydowska

Z przedszkolem jestem związana od kilku lat. Prowadzę zajęcia z kultury żydowskiej, na których staram się wzbudzać w małych ludziach ciekawość wobec świata, budować postawę tolerancji i zrozumienia. Interesuję się muzyką, filmem, historią, sztuką i archeologią.

t.seligmann@lm.edu.pl

Zuzanna

4 – latki / Przedsiębiorczość / Lauderowska Akademia Montessori

Z wykształcenia jestem muzykiem oraz nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Szczególnie bliska jest mi pedagogika Montessori, której tajniki zgłębiałam na kursie Polskiego Instytutu Montessori, a przede wszystkim podczas kilkuletniej pracy i obserwacji dzieci w przedszkolach montessoriańskich. W pracy najważniejszy jest dla mnie szacunek do dziecka, jego potrzeb i wspieranie go potrzebie wolności, samodzielności i poznawania świata. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, którzy są dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji. Kocham Bacha, las i pieski.

z.medrala@lm.org.pl

Oliwia

3 – latki / psycholog

Jestem psychologiem oraz nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na specjalizacjach: Psychologia Kliniczna i Psychologia Kliniczna Dziecka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i studia podyplomowe z Psychologii transportu oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uczestniczę w różnych szkoleniach i kursach pogłębiających moją wiedzę. Ukończyłam pierwszy stopień Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz szkolenie w zakresie Terapii Ręki. Lubię podejmować nowe wyzwania dlatego odbywałam wolontariat w Klinice Budzik a także prowadziłam warsztaty w Areszcie Śledczym. Przez ostatnie 4 lata pracowałam z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Praca z najmłodszymi daję mi najwięcej satysfakcji i uzupełnia zapasy pozytywnej energii. W wolnych chwilach uwielbiam długie spacery i spotkania z najbliższymi oraz różne aktywności fizyczne w okresie dorastania trenowałam taniec towarzyski.

o.lodygowska-nowak@lm.edu.pl

Marta

3 – latki

Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i korekcyjna na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Aktualnie jestem studentką studiów magisterskich z pedagogiki korekcyjnej, również na tej samej uczelni. Jestem pozytywną oraz kreatywna osobą. Praca z dziećmi sprawia mi wielką radość i satysfakcję z ich uśmiechów.

m.przywozna@lm.edu.pl

Dan

native języka hebrajskiego

Urodziłem się w Izraelu. Od 9 lat mieszkam w Polsce, obecnie studiuję archeologię.Bardzo lubię pracę z dziećmi i zawsze staram się wprowadzać przyjemną atmosferę na zajęciach.

d.barbur@lm.org.pl

Radosław

neurologopeda

Z wykształcenia jestem andragogiem, pedagogiem przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz logopedą. Obecnie prowadzę terapię logopedyczną dzieci szkolnych, zatem gimnastyka buzi i łamańce językowe nie są mi obce. W przedszkolu zaś jestem Panem od Sportu i z dozą ogromnego humoru wprowadzam jak najwięcej elementów koszykówki, której fanem jestem od lat 90-tych i ery Michaela Jordana.

r.forystek@lm.edu.pl

Anna

native języka angielskiego

Od ponad 23 lat uczę języka angielskiego w Zespole Szkół Lauder – Morasha. Wychowałam się w Kanadzie. Jestem native speakerem i posiadam dyplom z filologii angielskiej. Nauczanie dzieci języka angielskiego oraz angażowanie się w różnego rodzaju wolontariat, to moje pasje dające mi radość i swego rodzaju spełnienie. W wolnym czasie lubię spotkania w gronie najbliższych oraz przyjaciół, długie spacery, podróże i muzykę.

a.kanclerz@lm.edu.pl

Róża

rytmika

Prowadzę naukę rytmiki w przedszkolu Lauder-Morasha, związana z nim jestem od kiedy powstało – byłam jedną z pięciorga pierwszych przedszkolaków. Wspominam je jako wspaniały etap i staram się przekazać dzieciom entuzjazm i atmosferę, które sama wtedy czułam. Gram na skrzypcach, skończyłam Akademię Muzyczną w Katowicach, tam też robiłam specjalizację w muzyce dawnej. Wraz z moją mamą i ciocią stworzyłyśmy rodzinny śpiewnik oraz wydałyśmy płytę z piosenkami jidysz. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, uwielbiam opery Mozarta i kreatywną kuchnię wegetariańską.

r.czarnota@lm.edu.pl