W poniedziałek 28 października w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II odbył się międzyszkolny turniej unihokeja dziewcząt. Nasza drużyna wygrała dwa mecze z wynikiem 2:0 i tym samym zapewniła sobie awans do turnieju finałowego, który już w środę! Nasze dziewczęta: Alicja, Ida, obie Marie, Malina, Shira, Lila, Noemi, Hania i Karolina pokazały ducha walki. Konsekwencja w grze, determinacja i koncentracja od pierwszego do ostatniego gwizdka przyniosły zamierzony efekt. Gratulujemy!

W środowym finałowym turnieju nasza drużyna przegrała pierwszy mecz z SP nr 139. Następny, z SP nr 222 przyniósł ogromne emocje. Dziewczęta grały fantastycznie i uległy dopiero w rzutach karnych, przegrywając tylko jedną bramką. W finale SP nr 139 pokonała SP nr 132 wynikiem 4:0. Nasza drużyna zajęła ostatecznie 4 miejsce, ale zasłużyła na uznanie i wielkie brawa.