Samorząd szkolny pod opieką pani Diany Dudko i pani Karoliny Konopki zorganizował kiermasz zabawek, gier planszowych i książek w celu wsparcia Fundacji TVN w zbiórce pieniędzy na budowę Kliniki Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. Uczniowie ZSLM spisali się na medal, ofiarowując na sprzedaż mnóstwo ciekawych rzeczy. Podczas kiermaszu zebraliśmy 2291 zł. Rodzice dołożyli swoją cegiełkę, licytując misia Paulinkę za 250 zł oraz wykonaną przez nasze przedszkolaki chanukiję za 50 zł (gratulujemy zwycięzcy licytacji, panu Ryszardowi Damskiemu). Nasi uczniowie wiedzą, że każda pomoc się liczy.

Zbiórki na cele charytatywne organizują również pojedyncze klasy (m.in obecna klasa 4 pani Hani Przysuchy). Niech dobro się pomnaża.