Zapraszamy dzieci i rodziny
związane z naszą szkołą Lauder Morasha, e-szkołą Lauder Polska oraz całą społecznością do konkursu na Kartkę Chanukową.

Wygrane kartki będą oficjalnymi kartkami chanukowymi Szkoły i Gminy Żydowskiej w Warszawie na Chanukę 5780.
Na zwycięzców czeka też miła nagroda oraz prezentacja ich prac podczas szkolnych i gminnych wydarzeń chanukowych.

Zadanie jest proste:
1.krok
zaprojektujcie i wykonajcie jedną lub dwie kartki w dowolnej, ulubionej technice

2. krok
zeskanujcie
plik musi mieć dobrą jakość i nie być większy niż 5 MB
format wysyłanych załączników .JPG/.JPEG lub .PNG,
opiszcie plik swoim nazwiskiem

3. krok
wyślijcie do 28 listopada na adres chanuka@lm.edu.pl
w mailu wpiszcie imię i nazwisko autora/autorki/autorów kartki, wiek oraz ewentualnie to z jaką organizacją/ instytucją jesteście związani.
W nazwie pliku wpiszcie nazwisko.

4. krok
do 15 grudnia zagłosuj na „Kartkę publiczności” na fb.

5. krok
przyjdź na imprezę chanukową do szkoły i gminy wspólnie świętować Chanukę 🙂

Szkoła, 18 XII (środa), g.15:00
Zapalenie 1. świeczki – Plac Grzybowski, 22 XII (niedz.), g. 16:00

Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na użycie kartki w materiałach promocyjnych Zespołu Szkół Lauder – Morasha oraz Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

Kto może startować
1. indywidualni uczestnicy wiek 0-18.
2. grupowo od 0-100 lat, pod warunkiem udziału przynajmniej jednego uczestnika w wieku 0-18.
🙂

Miłej zabawy i powodzenia !!!